מדריכי וורדפרס

יונ 11
נכתב ע"י

וורדפרס SSL - תיקון בעיית תוכן מעורב באתר

אם יש לכם וורדפרס עם תעודת SSL אז תוודאו שאין לכם תוכן מעורב באתר. התוכן בוורדפרס נשמר עם קישור אבסלוטי, כלומר קישור עם נתיב מלא לתוכן ולא קישור יחסי ולכן אם האתר שלכם החל את דרכו בפרוטוקול HTTP סביר להניח שהקישורים לתוכן כמו תמונה או קישורים לעמודים אחרים בתוך התוכן מתחילים בקידומת http:// וזה יהפוך את העמוד שלכם לבעייתי מבחינת אבטחה.

מאי 28
נכתב ע"י

הפנייה לעמוד או פוסט לאחר שליחת פרטים ב- Contact Form 7

השימוש בטפסים מקוונים משמשים אותנו לא רק בעמוד יצירת קשר גם לחוות דעת, רישום לסדנאות וכנסים, רישום לקבלת הטבה, רישום להורדת תוכנת התנסות או מדריך ועוד.

מאי 13
נכתב ע"י

הוספת שדות מותאמים אישית לעמודים ולפוסטים

ניתן להוסיף לוורדפרס שדות מותאמים אישית לעמודים, פוסטים וסוגי פוסטים שיצרנו. השדות מופיעים בממשק ניהול בעת יצירה או עריכת עמוד או פוסט ומאפשרים הכנסת נתונים לשדות ושמירתם.

אפר 24
נכתב ע"י

שינוי צבע הדפדפן במובייל באתרי וורדפרס

אם יש לכם אתר וורדפרס, כך תוכלו בקלות להכניס תוספת נחמדה ומרעננת לאתר, התאמת צבע הטאב (TAB) של הדפדפן בניידים. שינוי הצבע מתבצע בצורה פשוטה מאוד וניתן גם לבצע החלפות צבעים לפי קטגוריות או נושאים באתר (למתקדמים).

ינו 09
נכתב ע"י

יצירת עמודה צדדית / Sidebar נוספת לאתר - וורדפרס

לאתריי וורדפרס יש עמודה צדדית / Sidebar המשמשת להוספת ווידג'טים המאפשרים הצגת רכיבים ותוכן לצד העמוד הנבחר. ישנה אפשרות לפתוח עמוד ולשייך אליו עמודה צדדים מימין או משמאל ואפילו משני הצדדים בו זמנית. כך ניתן ל"העשיר" את הגולש במידע נוסף שנרצה.

דצמ 22
נכתב ע"י

מה זאת תבנית "ילד" / child theme

תבנית "ילד" מתבססת על אחת מהתבניות המותקנות באתר שבחרנו ומטרתה היא לאפשר ביצוע שינויים של עיצוב בתבנית ושינויים במבנה ופונקציונאליות של האתר מבלי לערוך את הקבצים המקוריים של התבנית המקורית. מצב זה מאוד מומלץ ומאפשר עדיין לעדכן גרסאות של התבנית ועדיין לשמור על השינויים שבצענו בה.