עיצוב אתרים

עיצוב אתרים
Platforms
Coding
PHP JS SQL
Design
UI // UX

רוצים עיצוב חדש לאתר?

עיצוב חדשני ומודרני ברמה הגבוהה ביותר!


עיצוב אתרים זה תהליך מקצועי מאוד שתוצאתו משתלמת ואפילו מתגמלת מאוד. אם אתם מעוניינים בעיצוב אתרכם צרו איתנו קשר
צוות מנצח
עמידה בלוחות זמנים
עיצוב רספונסיבי
חשיבה יצירתית
תאום פגישה
יצירת קשר
יש שאלה?

אבני דרך בעיצוב אתרים

wireframe

תרשימי רשת

אחד מאבני הדרך בעיצוב אתרים הוא התרשים רשת, התרשים מדמה את מבנה האתר ואת רכיביו באופן ויזואלי. התרשים בנוי מריבועים ועיגולים בעיקר בכדי לסמן אזורים שבהם ימוקמו הרכיבים של האתר. באופן הזה הלקוח והמעצב יכולים לקבל את התמונה הנדרשת לאופן שבו יוצג האתר. תרשים הרשת הוא נקודה חשובה כאשר מעצבים UI & UX.

mockup

יצירת מוקאפים

המוקאפים מציגים דגם של האתר הן בצידו הקידמי (האתר שנראה לגולשים) והן בצידו האחורי (ממשק הניהול). המוקאפ מציג את האופן שבו יהיה בנוי האתר, הרכיבים של האתר ועל כל זה מתלבש העיצוב. זאת נקודה קריטית לפני תחילת הפיתוח של האתר כי כל רכיב של האתר משפיע על אופן בנייתו. לכן חשוב מאוד לאשר סופית את המוקאפ לפני הבנייה.

עיצוב חד ומודרני

תפיסות העיצוב משתנות ומתעדכנות וזאת לאור מחקרים וסקרים. כיום אתר שאינו אסתטי נראה מהר מאוד לגולש כלא עדכני מה שמשפיע גם על ההתעניינות שלו בתוכן האתר או שירותיו. לכן עיצוב האתר מידי תקופה משפר ושומר על הביצועים לאורך זמן.

css3

עיצוב ב- CSS3

עיצוב אתרים מודרני מתבסס על CSS3 וזאת עקב האפשרויות עיצוב הרבות המאפשרות שימוש מופחת בגרפיקה והגברת השימוש בקד. כאשר היתרון הבולט הוא היכולת לבצע הנפשות לאלמנטים ללא צורך בגרפיקה או פלאש.