בניית רשת חברתית

בניית רשת חברתית
Platforms
Coding
PHP JS SQL
Design
UI // UX

רוצים רשת חברתית משלכם?

בניית רשת חברתית המותאמת לרעיון שלכם!


בניית רשת חברתית זה עניין של מקצוענים, הדרך הנכונה מתחילה איתנו בחרו את אחת מהאפשרויות ונמשיך משם
שנה אחריות על הקוד
עדכונים ושדרוגים
מוכן ל- SEO
חיבור למערכות מידע
תאום פגישה
יצירת קשר
יש שאלה?

לנהל רשת חברתית משלכם

הרעיון שלכם המקצוענות שלנו

בניית רשת חברתית בעלת מאפיינים ייחודיים משלכם. בניית רשת חברתית דורשת מיומנות וניסיון המאפשרים למנהל הרשת לשלוט באופן פשוט על כמה שיותר מרכיבים כמו: פרופיל המשתמשים, קבוצות, הרשאות שיתוף, הגדרות הפרטיות, פתיחת דפים אישיים ועסקיים, העלאות של מדיה ועוד.

חיבור הרשת החברתית לאפליקציה

איך לא... כיום רוב הגולשים ברשתות החברתיות מבצעים זאת דרך המכשירים הניידים, בניית הרשת החברתית מתבצעת על שלושת הפלטפורמות העיקריות והפופולריות ביותר והם המחשב שלנו (דפדפן), מכשירי האנדרואיד ומכשירי האייפון. כיום אנחנו תומכים בכולם לצורך בניית רשת חברתית איכותית.

הסטנדרטים שלנו

No.1

כשאומנות פוגשת מקצוענות

בניית אתר אינטרנט כל אחד יכול, בניית אתר אינטרנט מצליח זאת אומנות. הכל מתחיל באפיון מקצועי ועובר דרך איסוף החומרים משם אנחנו נזרקים לעולם היצירתיות ומעלים סקיצות על הדף. מתקדמים לבניית השלד ויציקת התכנים, סוגרים את כל הגדרות האתר ומתחילים הרצה. לסיום מבצעים שיפורים ושדרוגים וקדימה האתר באוויר!

רספונסיבי

רספונסיבי - מותאם לניידים

האתר מתאים את עצמו לפי גודל התצוגה של המכשירים הניידים. למעשה אין חשיבות לסוג המכשיר ויצרנו אלא לגרסת הדפדפן וגודל התצוגה שלו. בניית אתר רספונסיבי המציג את האתר באופן יעיל יותר וברור ואופן הניווט בו משתנה יחד עם המבנה בהתאם כדי להכיל את התוכן והפונקציונאליות בצורה מיטבית.

עיצוב מודרני

עיצוב חד ומודרני

כיום הגולשים יודעים מה הם רוצים / מחפשים, אתר אינטרנט המעוצב באופן מודרני חד יוצר עניין מהר מאוד אצל הגולשים והם יודעים להעריך זאת ולהתעניין באתר יותר מהרגיל. בניית אתר בעידן של היום חייב להיות מושקע ברמת הגימורים שלו וברמת החידושים שלו והכוונה היא יותר לנוחות, כאשר העיצוב תומך בנוחות מבחינת מבנה האתר והניווט בו זה ניצחון לא קטן בקרב על הגולשים. לכן ההמלצה היא לבצע עיצוב אתרים ברמה גבוהה ואיכותית

מערכת ניהול תוכן

מערכות ניהול תוכן מהמתקדמות העולם

למערכות קוד פתוח יש יתרונות רבים, אחד הבולטים שמבניהם הוא שבכל שעה נתונה עובדים מתכנתים רבים על שיפור וחידוש המערכת מה שהופך את המערכות הפופולריות כמו וורדפרס, ג'ומלה, מג'נטו אופן כארט ועוד למערכות מתקדמות וחדשניות בעולם. התקדמו גם אתם למערכת קוד פתוח מהמתקדמות בעולם!