בניית חנות וירטואלית

בניית חנות וירטואלית
Platforms
Coding
PHP JS SQL
Design
UI // UX

צריכים חנות וירטואלית שעובדת?

נתאים לכם את החנות בדיוק לעסק שלכם!


בניית חנות וירטואלית זה עניין של מקצוענים, הדרך הנכונה מתחילה איתנו בחרו את אחת מהאפשרויות ונמשיך משם
שנה אחריות על הקוד
עדכונים ושדרוגים
מוכן ל- SEO
חיבור למערכות מידע
תאום פגישה
יצירת קשר
יש שאלה?

סניף חדש לעסק מתחיל כאן!

חנות שעובדת בשבילכם

למעשה חנות וירטואלית היא חנות לכל דבר ועניין ואפילו יותר מזה, היא פתוחה 24/7 הלקוח מקבל בה את כל המידע שדרוש לו, בצוע הזמנה באופן עצמאי כולל סליקה אונליין והחנות וירטואלית יכולה להוציא לו חשבונית אוטומטית אם רק נבחר... כל כך הרבה אפשרויות שכל מה שנותר זה לעשות את הצעד המיוחל ולהתחיל

חנות בסלולר זה חלק מהעניין

כיום יותר ויותר אנשים גולשים ורוכשים דרך המכשירים הניידים. לכן בניית חנות וירטואלית צריכה להיות מראש מאופיינת לגולשי הסלולר והטאבלטים. נחשו מה... אצלנו תקבלו את החנות הוירטואלית שלכם כבר מותאמת לניידים כלומר רספונסיבית וזאת כחלק מהסטנדרטים הגבוהים שאנו מעניקים ללקוחותינו ומהניסיון שעומד לרשותנו.

הסטנדרטים שלנו

No.1

כשאומנות פוגשת מקצוענות

בניית אתר אינטרנט כל אחד יכול, בניית אתר אינטרנט מצליח זאת אומנות. הכל מתחיל באפיון מקצועי ועובר דרך איסוף החומרים משם אנחנו נזרקים לעולם היצירתיות ומעלים סקיצות על הדף. מתקדמים לבניית השלד ויציקת התכנים, סוגרים את כל הגדרות האתר ומתחילים הרצה. לסיום מבצעים שיפורים ושדרוגים וקדימה האתר באוויר!

רספונסיבי

רספונסיבי - מותאם לניידים

האתר מתאים את עצמו לפי גודל התצוגה של המכשירים הניידים. למעשה אין חשיבות לסוג המכשיר ויצרנו אלא לגרסת הדפדפן וגודל התצוגה שלו. בניית אתר רספונסיבי המציג את האתר באופן יעיל יותר וברור ואופן הניווט בו משתנה יחד עם המבנה בהתאם כדי להכיל את התוכן והפונקציונאליות בצורה מיטבית.

עיצוב מודרני

עיצוב חד ומודרני

כיום הגולשים יודעים מה הם רוצים / מחפשים, אתר אינטרנט המעוצב באופן מודרני חד יוצר עניין מהר מאוד אצל הגולשים והם יודעים להעריך זאת ולהתעניין באתר יותר מהרגיל. בניית אתר בעידן של היום חייב להיות מושקע ברמת הגימורים שלו וברמת החידושים שלו והכוונה היא יותר לנוחות, כאשר העיצוב תומך בנוחות מבחינת מבנה האתר והניווט בו זה ניצחון לא קטן בקרב על הגולשים. לכן ההמלצה היא לבצע עיצוב אתרים ברמה גבוהה ואיכותית

מערכת ניהול תוכן

מערכות ניהול תוכן מהמתקדמות העולם

למערכות קוד פתוח יש יתרונות רבים, אחד הבולטים שמבניהם הוא שבכל שעה נתונה עובדים מתכנתים רבים על שיפור וחידוש המערכת מה שהופך את המערכות הפופולריות כמו וורדפרס, ג'ומלה, מג'נטו אופן כארט ועוד למערכות מתקדמות וחדשניות בעולם. התקדמו גם אתם למערכת קוד פתוח מהמתקדמות בעולם!