בניית דפי נחיתה

בניית דפי נחיתה
Platforms
Coding
PHP JS SQL
Design
UI // UX

צריכים דפי נחיתה חזקים?

בניית קמפיין מצליח צריך דפי נחיתה איכותיים!


בניית דפי נחיתה זה עניין של מקצוענים, הדרך הנכונה מתחילה איתנו בחרו את אחת מהאפשרויות ונמשיך משם
שנה אחריות על הקוד
עדכונים ושדרוגים
מוכן ל- SEO
חיבור למערכות מידע
תאום פגישה
יצירת קשר
יש שאלה?

לידים זה שם המשחק!

נחיתה רכה לגולשים

בניית דפי נחיתה דורשת ניסיון שיווקי לא קטן. מרבית דפי הנחיתה לא מספקים את הסחורה וזאת בגלל הבנה לקויה של המבנה הדרוש לדף הנחיתה כדי לעבוד באמת. עמוד אחד שעושה רבה זה למעשה דף נחיתה מצליח, ספרו לנו מה אתם רוצים למכור ואנחנו נדאג לבנות לכם דף נחיתה שמייצר לידים איכותיים המובילים להמרות גבוהות.

אל תשכחו את השיווק...

לרוב דפי הנחיתה מקבלים משמעות כאש הם משווקים בקמפיין נכון וממוקד. הפרסום של דפי הנחיתה מומלץ בשיטת PPC כלומר תשלום עבור קליק המערכת של גוגל אדוורדס ושל פייסבוק תומכות בשיטה זאת וגם יודעות להניב תוצאות יפות מאוד עם שילוב מוצלח של דף נחיתה וקמפיין מקצועי. כמובן שאצלנו תוכלו לעשות את שניהם יחד!

הסטנדרטים שלנו

No.1

כשאומנות פוגשת מקצוענות

בניית אתר אינטרנט כל אחד יכול, בניית אתר אינטרנט מצליח זאת אומנות. הכל מתחיל באפיון מקצועי ועובר דרך איסוף החומרים משם אנחנו נזרקים לעולם היצירתיות ומעלים סקיצות על הדף. מתקדמים לבניית השלד ויציקת התכנים, סוגרים את כל הגדרות האתר ומתחילים הרצה. לסיום מבצעים שיפורים ושדרוגים וקדימה האתר באוויר!

רספונסיבי

רספונסיבי - מותאם לניידים

האתר מתאים את עצמו לפי גודל התצוגה של המכשירים הניידים. למעשה אין חשיבות לסוג המכשיר ויצרנו אלא לגרסת הדפדפן וגודל התצוגה שלו. בניית אתר רספונסיבי המציג את האתר באופן יעיל יותר וברור ואופן הניווט בו משתנה יחד עם המבנה בהתאם כדי להכיל את התוכן והפונקציונאליות בצורה מיטבית.

עיצוב מודרני

עיצוב חד ומודרני

כיום הגולשים יודעים מה הם רוצים / מחפשים, אתר אינטרנט המעוצב באופן מודרני חד יוצר עניין מהר מאוד אצל הגולשים והם יודעים להעריך זאת ולהתעניין באתר יותר מהרגיל. בניית אתר בעידן של היום חייב להיות מושקע ברמת הגימורים שלו וברמת החידושים שלו והכוונה היא יותר לנוחות, כאשר העיצוב תומך בנוחות מבחינת מבנה האתר והניווט בו זה ניצחון לא קטן בקרב על הגולשים. לכן ההמלצה היא לבצע עיצוב אתרים ברמה גבוהה ואיכותית

מערכת ניהול תוכן

מערכות ניהול תוכן מהמתקדמות העולם

למערכות קוד פתוח יש יתרונות רבים, אחד הבולטים שמבניהם הוא שבכל שעה נתונה עובדים מתכנתים רבים על שיפור וחידוש המערכת מה שהופך את המערכות הפופולריות כמו וורדפרס, ג'ומלה, מג'נטו אופן כארט ועוד למערכות מתקדמות וחדשניות בעולם. התקדמו גם אתם למערכת קוד פתוח מהמתקדמות בעולם!