בניית אתר תדמית

בניית אתר תדמית
Platforms
Coding
PHP JS SQL
Design
UI // UX

מעוניינים באתר תדמית מרשים?

חשיבה, יצירתיות ועיצוב שיקלעו למטרה!


בניית אתר תדמית זה עניין של מקצוענים, הדרך הנכונה מתחילה איתנו בחרו את אחת מהאפשרויות ונמשיך משם
שנה אחריות על הקוד
עדכונים ושדרוגים
מוכן ל- SEO
חיבור למערכות מידע
תאום פגישה
יצירת קשר
יש שאלה?

כרטיס ביקור - אתר תדמית!

להוביל ולא להיות מובל

הרבה אתרים תדמיתיים נבנים על בסיס המתחרים שלהם וזאת בגלל יישור קו טבעי והחשש להישאר מאחור. בניית אתר תדמית המשלב ייחודיות וחדשנות מביא את החברה או העסק לקדמת דעת הקהל. אתר תדמית איכותי יוצר תחושת נוחות אצל הלקוח ותורם רבות לקבלת ההחלטות שלו עליכם. אז בואו להוביל אם אתר מנצח!

תדמית במחיר שפוי

בזמן שהרבה הצעות לאתר חינם מסתובבות להם ברשת הניסיון שלנו מראה שמרבית האנשים אינם מצליחים לבנות לעצמם אתר איכותי ומקצועי אלא אתר חובבני שיוצר אצל הלקוחות תחושה הפוכה מעסק מצליח. אנו מציעים לכם אתר תדמיתי מקצועי במחיר מצויין עם תוצאות עוד יותר מצויינות וז הגיע הזמן לתת למקצוענים לעשות את העבודה!

הסטנדרטים שלנו

No.1

כשאומנות פוגשת מקצוענות

בניית אתר אינטרנט כל אחד יכול, בניית אתר אינטרנט מצליח זאת אומנות. הכל מתחיל באפיון מקצועי ועובר דרך איסוף החומרים משם אנחנו נזרקים לעולם היצירתיות ומעלים סקיצות על הדף. מתקדמים לבניית השלד ויציקת התכנים, סוגרים את כל הגדרות האתר ומתחילים הרצה. לסיום מבצעים שיפורים ושדרוגים וקדימה האתר באוויר!

רספונסיבי

רספונסיבי - מותאם לניידים

האתר מתאים את עצמו לפי גודל התצוגה של המכשירים הניידים. למעשה אין חשיבות לסוג המכשיר ויצרנו אלא לגרסת הדפדפן וגודל התצוגה שלו. בניית אתר רספונסיבי המציג את האתר באופן יעיל יותר וברור ואופן הניווט בו משתנה יחד עם המבנה בהתאם כדי להכיל את התוכן והפונקציונאליות בצורה מיטבית.

עיצוב מודרני

עיצוב חד ומודרני

כיום הגולשים יודעים מה הם רוצים / מחפשים, אתר אינטרנט המעוצב באופן מודרני חד יוצר עניין מהר מאוד אצל הגולשים והם יודעים להעריך זאת ולהתעניין באתר יותר מהרגיל. בניית אתר בעידן של היום חייב להיות מושקע ברמת הגימורים שלו וברמת החידושים שלו והכוונה היא יותר לנוחות, כאשר העיצוב תומך בנוחות מבחינת מבנה האתר והניווט בו זה ניצחון לא קטן בקרב על הגולשים. לכן ההמלצה היא לבצע עיצוב אתרים ברמה גבוהה ואיכותית

מערכת ניהול תוכן

מערכות ניהול תוכן מהמתקדמות העולם

למערכות קוד פתוח יש יתרונות רבים, אחד הבולטים שמבניהם הוא שבכל שעה נתונה עובדים מתכנתים רבים על שיפור וחידוש המערכת מה שהופך את המערכות הפופולריות כמו וורדפרס, ג'ומלה, מג'נטו אופן כארט ועוד למערכות מתקדמות וחדשניות בעולם. התקדמו גם אתם למערכת קוד פתוח מהמתקדמות בעולם!