בניית אתר רספונסיבי

בניית אתר רספונסיבי
Platforms
Coding
PHP JS SQL
Design
UI // UX

רוצים אתר רספונסיבי איכותי?

עיצוב המתאים את עצמו לגודל התצוגה!


אצלנו זה סטנדרט! כל האתרים שלנו נבנים ומעוצבים רספונסיבית.
צוות מנצח
עמידה בלוחות זמנים
עיצוב רספונסיבי
חשיבה יצירתית
תאום פגישה
יצירת קשר
יש שאלה?

4 סיבות לבחירת אתר רספונסיבי

wireframe

שינוי המבנה והצגת התוכן בהתאם

יש פער גדול בין התצוגה של המחשב השולחני לתצוגה של הסמארטפונים, לכן נכנסה הטכנולוגיה הרספונסיבית המאפשרת לקבוע מחדש את העיצוב של האתר כאשר גודל התצוגה משתנה. לדוגמה הופעת התוכן באופן קריא וברור, עיצוב הכפתורים שיתאימו לאצבעות ולא לעכבר של המחשב, הסתרת אלמנטים "שתופסים מקום" בתצוגה, הוספת אלמנטים לנוחות בעת גלישה דרך הנייד.

תפריט לנייד

ניווט באתר נוח יותר

כאשר האתר רספונסיבי ניתן לייצר נוחות גדולה יותר לנווט באתר. כלומר, אם במחשב השולחני אנחנו רגילים שהתפריט של האתר מופיע לנו "פתוח" אזי בניידים לרוב התפריט הראשי יהיה מוסתר ויפתח כאשר נבחר ללחוץ על כפתור קבוע שיופיע בחלק העליון של האתר (לרוב). דבר המאפשר להציג את התוכן של האתר באופן יעיל יותר בתצוגה קטנה יחסית לתצוגת המחשב השולחני.

שימוש מוגבר בסלולר

שימוש מוגבר בסלולר בקרב הגולשים

מידי פעם מתפרסמים מחקרים ונתונים סטטיסטים המראים שיותר ויותר גולשים מעדיפים את המכשיר הסלולרי שלהם על פני המחשב. למעשה כל התפיסה משתנה כולל מנועי החיפוש המעדיפים להציג בתוצאות שלהם אתרים רספונסיבים על פני אלו שלא. למעשה הגולשים מעדיפים לגלוש באתרים רספונסיבים זמן רב יותר מאשר אתרים לא רספונסיבים כאשר הם עם הסלולרי שלהם.

responsive buttons

אפשרות להפעלת אפליקציות דרך האתר

אחד הייתרונות של אתר רספונסיבי שהוא מאפשר לבצע שימוש נוח יותר במכשיר הסלולר. כלומר, ניתן להוסיף כפתור חיוג שלוחצים עליו הוא שולח את הגולש לחייגן של המכשיר עם המספר טלפון שלכם כבר מוכן, ניתן להוסיף כפתור ל- WAZE כאשר לוחצים עליו הוא מפעיל את ה- WAZE עם הכתובת שלכם, וכמובן רשתות חברתיות וכו'. אתרים רספונסיבים מסוגלים להציג את הכפתורים הנ"ל רק במכשירים הניידים וכאשר הגולש יכנס לאתר דרך המחשב השולחני כפתורים אלו לא יופיעו בגלל שאינם רלוונטים.