בניית אתר קונספט

בניית אתר קונספט
Platforms
Coding
PHP JS SQL
Design
UI // UX

רוצים למתג מוצר או שירות?

בניית אתר ייחודי המבליט נושא שחשוב לכם!


בניית אתר קונספט זה עניין של מקצוענים, הדרך הנכונה מתחילה איתנו בחרו את אחת מהאפשרויות ונמשיך משם
שנה אחריות על הקוד
עדכונים ושדרוגים
מוכן ל- SEO
חיבור למערכות מידע
תאום פגישה
יצירת קשר
יש שאלה?

אתר ממוקד מטרה!

אסטרטגיה שיווקית מתקדמת

אתר קונספט הוא אתר ייחודי שמטרתו להבליט שירות או מוצר אצלכם בחברה או בעסק. בניית אתר קונספט לרוב היא בנוסף לאתר החברה הקיים ובכך לייצר נישה ספציפית שאתם רוצים לטפח בעסק שלכם לצורכי שיווק וקידום מכירות. בקידום אתרים זאת אסטרטגיה חזקה מאוד ומומלצת להגברת הלידים מהאינטרנט ולשם כך צריך אתר קונספט.

העסק שלכם צריך מיקוד

לפעמים בחברות גדולות או עסקים שקיימים בהם מספר רב של שרותים ומוצרים הלקוחות לא מזהים את חוזק העסק בתחום מסוים. בניית אתר קונספט ממרכזת את השרותים שהעסק חשוב לו לשווק ולא בהכרח על חשבון יתר המוצרים וזאת בגלל שהאתר ייחשף רק כאשר הגולשים יחפשו את השירותים או המוצרים שאתר הקונספט מדבר עליהם.

הסטנדרטים שלנו

No.1

כשאומנות פוגשת מקצוענות

בניית אתר אינטרנט כל אחד יכול, בניית אתר אינטרנט מצליח זאת אומנות. הכל מתחיל באפיון מקצועי ועובר דרך איסוף החומרים משם אנחנו נזרקים לעולם היצירתיות ומעלים סקיצות על הדף. מתקדמים לבניית השלד ויציקת התכנים, סוגרים את כל הגדרות האתר ומתחילים הרצה. לסיום מבצעים שיפורים ושדרוגים וקדימה האתר באוויר!

רספונסיבי

רספונסיבי - מותאם לניידים

האתר מתאים את עצמו לפי גודל התצוגה של המכשירים הניידים. למעשה אין חשיבות לסוג המכשיר ויצרנו אלא לגרסת הדפדפן וגודל התצוגה שלו. בניית אתר רספונסיבי המציג את האתר באופן יעיל יותר וברור ואופן הניווט בו משתנה יחד עם המבנה בהתאם כדי להכיל את התוכן והפונקציונאליות בצורה מיטבית.

עיצוב מודרני

עיצוב חד ומודרני

כיום הגולשים יודעים מה הם רוצים / מחפשים, אתר אינטרנט המעוצב באופן מודרני חד יוצר עניין מהר מאוד אצל הגולשים והם יודעים להעריך זאת ולהתעניין באתר יותר מהרגיל. בניית אתר בעידן של היום חייב להיות מושקע ברמת הגימורים שלו וברמת החידושים שלו והכוונה היא יותר לנוחות, כאשר העיצוב תומך בנוחות מבחינת מבנה האתר והניווט בו זה ניצחון לא קטן בקרב על הגולשים. לכן ההמלצה היא לבצע עיצוב אתרים ברמה גבוהה ואיכותית

מערכת ניהול תוכן

מערכות ניהול תוכן מהמתקדמות העולם

למערכות קוד פתוח יש יתרונות רבים, אחד הבולטים שמבניהם הוא שבכל שעה נתונה עובדים מתכנתים רבים על שיפור וחידוש המערכת מה שהופך את המערכות הפופולריות כמו וורדפרס, ג'ומלה, מג'נטו אופן כארט ועוד למערכות מתקדמות וחדשניות בעולם. התקדמו גם אתם למערכת קוד פתוח מהמתקדמות בעולם!