בניית אתר לעסק

בניית אתר לעסק
Platforms
Coding
PHP JS SQL
Design
UI // UX

מעוניינים באתר מקצועי לעסק?

נתאים לכם את האתר בדיוק לעסק שלכם!


בניית אתר לעסק זה עניין של מקצוענים, הדרך הנכונה מתחילה איתנו בחרו את אחת מהאפשרויות ונמשיך משם
שנה אחריות על הקוד
עדכונים ושדרוגים
מוכן ל- SEO
חיבור למערכות מידע
תאום פגישה
יצירת קשר
יש שאלה?

זה מה שהעסק שלך צריך!

שירות יעיל ומהיר

עסקים רבים עדיין אין ברשותם אתר אינטרנט מקצועי בגלל חוסר היכולת שלהם להשקיע זמן בנושא. מניסיוננו אנחנו מבינים שאתם צריכים "משהו שיטפל בהכל" בשביל זה אנחנו מראש מגדירים את אופן העבודה בצורה שתאפשר בניית אתר לעסק באופן שלא יטריד אותכם יותר מידי ולא יבזבז את זמנכם היקר וכך תשארו בפוקוס על העסק שלכם בזמן שאנו נבנה את האתר.

אתר שמזמין לקוחות לעסק

האתר הוא כלי שיווקי הכרחי ויעיל מאוד, כיום יש יותר ויותר עסקים המגדילים את מכזור המכירות שלהם באופן משמעותי ע"י האתר אינטרנט שלהם. הצטרפו לעידן החדש עם אתר אינטרנט לעסק שלכם המותאם ותפור בדיוק לצרכיו ונותן ללקוחות העסק חוויה נעימה ומזמינה ששומרת על הלקוח עד לפעם הבאה. תזכרו שהלקוחות מעריכים עסקים המשקיעים בחווית הקניה שלהם וזאת כבר עובדה.

הסטנדרטים שלנו

No.1

כשאומנות פוגשת מקצוענות

בניית אתר אינטרנט כל אחד יכול, בניית אתר אינטרנט מצליח זאת אומנות. הכל מתחיל באפיון מקצועי ועובר דרך איסוף החומרים משם אנחנו נזרקים לעולם היצירתיות ומעלים סקיצות על הדף. מתקדמים לבניית השלד ויציקת התכנים, סוגרים את כל הגדרות האתר ומתחילים הרצה. לסיום מבצעים שיפורים ושדרוגים וקדימה האתר באוויר!

רספונסיבי

רספונסיבי - מותאם לניידים

האתר מתאים את עצמו לפי גודל התצוגה של המכשירים הניידים. למעשה אין חשיבות לסוג המכשיר ויצרנו אלא לגרסת הדפדפן וגודל התצוגה שלו. בניית אתר רספונסיבי המציג את האתר באופן יעיל יותר וברור ואופן הניווט בו משתנה יחד עם המבנה בהתאם כדי להכיל את התוכן והפונקציונאליות בצורה מיטבית.

עיצוב מודרני

עיצוב חד ומודרני

כיום הגולשים יודעים מה הם רוצים / מחפשים, אתר אינטרנט המעוצב באופן מודרני חד יוצר עניין מהר מאוד אצל הגולשים והם יודעים להעריך זאת ולהתעניין באתר יותר מהרגיל. בניית אתר בעידן של היום חייב להיות מושקע ברמת הגימורים שלו וברמת החידושים שלו והכוונה היא יותר לנוחות, כאשר העיצוב תומך בנוחות מבחינת מבנה האתר והניווט בו זה ניצחון לא קטן בקרב על הגולשים. לכן ההמלצה היא לבצע עיצוב אתרים ברמה גבוהה ואיכותית

מערכת ניהול תוכן

מערכות ניהול תוכן מהמתקדמות העולם

למערכות קוד פתוח יש יתרונות רבים, אחד הבולטים שמבניהם הוא שבכל שעה נתונה עובדים מתכנתים רבים על שיפור וחידוש המערכת מה שהופך את המערכות הפופולריות כמו וורדפרס, ג'ומלה, מג'נטו אופן כארט ועוד למערכות מתקדמות וחדשניות בעולם. התקדמו גם אתם למערכת קוד פתוח מהמתקדמות בעולם!