בניית אתר אינטרנט

בניית אתר אינטרנט
Platforms
 
Coding
PHP JS SQL
Design
UI // UX

מעוניינים באתר מקצועי ומעוצב?

אנחנו בונים רק אתרים שמתאימים לכם!


בניית אתר אינטרנט זה עניין של מקצוענים, הדרך הנכונה מתחילה איתנו בחרו את אחת מהאפשרויות ונמשיך משם
 
שנה אחריות על הקוד
 
עדכונים ושדרוגים
 
מוכן ל- SEO
 
חיבור למערכות מידע
תאום פגישה
יצירת קשר
יש שאלה?

למה דווקא אצלנו?

אתר אינטרנט עם קורת גג

לאתרים יש מרכיבים רבים, אנחנו מספקים את כל הפתרונות בתחום אתרי האינטרנט במקום אחד כך שיש סנכרון מלא בין המרכיבים של האתר והתוצאות איכותיות יותר ומקצועיות יותר באופן ניכר. בניית אתר אינטרנט אצלנו זוכה להבנה עמוקה בצורך להיות מותאם באופן שיווקי ליעוד שלו ולהגביר את התוצאות ע"י המבנה הנכון ליצירת ניווט נוח באתר וגישה נוחה לתוכן שיוצרת עניין אצל הגולשים.

צוות מקצועי ומנוסה לשרותך

לא פחות חשוב הם האנשים שמאחורי האתר, בניית אתר אינטרנט ע"י צוות מנוסה זה חובה! תמיד אנחנו מוצאים פערים באפיון הדורשים הגדלת ראש למרות שאין החובה. הגדלת הראש בבניית אתרים מוכיחה שהתוצאות טובות יותר ממה שיכל לבקש הלקוח, תוך כדי בנייה לפעמים צצות דילמות שלא נלקחו בחשבון ואנו מבינים שהלקוח יצטרך אותם במוקדם ובמאוחר ולכן אנו שומרים על האיכות גם במקרים אלו.

הסטנדרטים שלנו

No.1

כשאומנות פוגשת מקצוענות

בניית אתר אינטרנט כל אחד יכול, בניית אתר אינטרנט מצליח זאת אומנות. הכל מתחיל באפיון מקצועי ועובר דרך איסוף החומרים משם אנחנו נזרקים לעולם היצירתיות ומעלים סקיצות על הדף. מתקדמים לבניית השלד ויציקת התכנים, סוגרים את כל הגדרות האתר ומתחילים הרצה. לסיום מבצעים שיפורים ושדרוגים וקדימה האתר באוויר!

רספונסיבי

רספונסיבי - מותאם לניידים

האתר מתאים את עצמו לפי גודל התצוגה של המכשירים הניידים. למעשה אין חשיבות לסוג המכשיר ויצרנו אלא לגרסת הדפדפן וגודל התצוגה שלו. בניית אתר רספונסיבי המציג את האתר באופן יעיל יותר וברור ואופן הניווט בו משתנה יחד עם המבנה בהתאם כדי להכיל את התוכן והפונקציונאליות בצורה מיטבית.

עיצוב מודרני

עיצוב חד ומודרני

כיום הגולשים יודעים מה הם רוצים / מחפשים, אתר אינטרנט המעוצב באופן מודרני חד יוצר עניין מהר מאוד אצל הגולשים והם יודעים להעריך זאת ולהתעניין באתר יותר מהרגיל. בניית אתר בעידן של היום חייב להיות מושקע ברמת הגימורים שלו וברמת החידושים שלו והכוונה היא יותר לנוחות, כאשר העיצוב תומך בנוחות מבחינת מבנה האתר והניווט בו זה ניצחון לא קטן בקרב על הגולשים. לכן ההמלצה היא לבצע עיצוב אתרים ברמה גבוהה ואיכותית

מערכת ניהול תוכן

מערכות ניהול תוכן מהמתקדמות העולם

למערכות קוד פתוח יש יתרונות רבים, אחד הבולטים שמבניהם הוא שבכל שעה נתונה עובדים מתכנתים רבים על שיפור וחידוש המערכת מה שהופך את המערכות הפופולריות כמו וורדפרס, ג'ומלה, מג'נטו אופן כארט ועוד למערכות מתקדמות וחדשניות בעולם. התקדמו גם אתם למערכת קוד פתוח מהמתקדמות בעולם!